Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Ung pike 1938

Olje på lerret
75x52
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Søren Onsager 1938

Statens kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 120.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 64 000