Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Ung pike 1938

Olje på lerret
75x52
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Søren Onsager 1938

UTSTILT:

Statens kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 120.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000