Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Kvinne som syr 1891

Olje på lerret
98x71
Signert og datert nede t.v.: Math: Dietrichson 1891

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000