Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Nesch, Rolf (1893-1975)
Fisk

Fargemetalltrykk, lysmål
48x63
Signert nede t.h.: Rolf Nesch

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Datert nede på arket: 5. november 1970. Fra fiskeserien.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000