Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1993

Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 140 000