Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Tysk landskap med figurer 1869

Olje på lerret
76x110
Signert og datert nede t.v.: L Munthe. Dsdf 1869

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000