Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Sommerdag 1930

Olje på lerret
84x91
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde. -1930.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000