Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Ved jernbanestasjonen, Lillehammer 1938

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1938

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 86 000