Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Holmsbu 1929

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 29.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000 med forbehold