Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Krohg, Per (1889-1965)
Oppstilling med blomster og frukt 1953

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1953.

Signert på baksiden av platen: "Per Krohg"

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering