Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
September

Olje på lerret
83x135
Signert nede t.v.: Ludv Skramstad

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000