Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Tyven gripes 1858

Olje på lerret
94x108
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien. 1858.

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00