Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Bergslien, Knud (1827-1908)
Tyven gripes 1858

Olje på lerret
94x108
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien. 1858.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000