Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Kystlandskap, vinter 1886

Olje på mahognyplate
39x61
Signert og datert nede t.v.: L Munthe 86

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000