Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Kystparti med småbruk 1868

Olje på mahognyplate
33x45
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 68.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 35 000