Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Liggende akt på seng 1958

Olje på lerret
50x45
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 80 000