Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Sinding, Stephan (1846-1922)
Natten

Bronse
H: 20 cm. L: 52 cm.
Signert: Stephan Sinding

Stemplet på plinten med støperiets navn.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000