Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Kvinne med kaffekvern ved grue

Olje på lerret
75x91
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000