Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
To kvinner og barn 1942

Pastell, lysmål
41x55
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 42

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 66 000