Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Torekov 1890

Akvarell på papir, lysmål
36x53
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1890

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 62 000

Gude oppholdt seg i Torekov i Sverige sommeren 1890. Torekov befinner seg i Skåne på kysten mot Kattegat.