Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Hjem fra seteren

Olje på lerret
62x96
Signert nede t.v.: A: Askevold

UTSTILT:

Kunst Verein, Bremen, kat.nr. 665.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000