Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Ender, Axel (1853-1920)
Seterjente

Olje på lerret
65x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000