Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra Geiranger 1893

Olje på lerret
46x65
Signert og datert nede t.h.: Grimelund 1893

Påtegnet på messingskilt på rammen: Merok, Geirangerfjorden (Norvège).

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000 med forbehold