Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Ullensvang i Hardanger

Olje på lerret
38x50
Signert nede t.h.: Otto Sinding -

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen og på lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000 med forbehold