Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Gløersen, Jakob (1852-1912)
Elv i vinterlandskap 1908

Olje på lerret
64x89
Signert nede t.v.: I. Gløersen 1908

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000