Gunnar Heiberg
Fargelitografi i rødt og grønt trykket på tynt
Arket: 510x440 mm Motivet: 485x425 mm
Japanpapir Doublert Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1896. MM G 217. Sch.nr. 75. Woll nr. 83 II. Meget sjeldent trykk med champagneglass.
Vurdering
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30