Eva Kittelsen
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 480x360 mm Motivet: 390x250 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1913. MM G 370. Sch.nr. 409. Woll nr. 446. Meget pent eksemplar.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Tilslag NOK 20 000 med forbehold