Madonna
Litografi trykket i svart på tynt Japanpapir
Arket og Motivet: 605x440 mm
oppklebet på papp Usignert Signert i platen nede t.h.: E Munch
1895/1902. MM G 194. Sch.nr. 33. Woll nr. 39 I.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Tilslag NOK 200 000