Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Hans Jæger II

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 538x400 mm Motivet: 420x335 mm
gulhvitt papir Usignert

1943-44. MM G 548. Woll nr. 747.

Vurdering
NOK 120 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Tilslag NOK 100 000 med forbehold

Hans Jæger II
Lithograph printed in black on cream wove
Sheet: mm Image: 420x335 mm
Unsigned
1943-44
MM G 548. Woll no. 747.