Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skogslandskap Aften 1897

Olje på lerret
86x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1897

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000