Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Tømmerhus i Nordland 1905

Blandingsteknikk, lysmål
78x60
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 05

Påtegnet på baksiden, på rammen: "Fra Nordland".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00