Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Tømmerhus i Nordland 1905
Blandingsteknikk, lysmål
78x60
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 05
Påtegnet på baksiden, på rammen: "Fra Nordland".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00