Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Nordhagen, Johan(1856-1956)
Oldemor ved Rokken

Radering, lysmål
46x52
Signert nede t.h.: Joh. Nordhagen

Signert og noe utydelig datert i platen nede t.v.: Joh. Nordhagen 1873 (?). Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 500