Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Bymotiv 1909

Radering, lysmål
50x34
Signert og datert nede t.h.: Onsager -09

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000