Onsager, Søren(1878-1946)
Bymotiv 1909
Radering, lysmål
50x34
Signert og datert nede t.h.: Onsager -09
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Radering, lysmål
50x34
Vurdering
NOK 1 500–2 000