Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på papir, oppklebet på lerret
47x69
Signert nede t.v.: A. Normann.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering