Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på papir, oppklebet på lerret
47x69
Signert nede t.v.: A. Normann.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
47x69
Vurdering