Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
121x160
Signert nede t.v.: A. Normann

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 78 000