Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Fjellandskap

Olje på lerret
24x37
Signert nede t.h.: Barlag

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000