Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Fra Drøbak 1881

Blyant på papir, lysmål
10x17
Signert nede t.h.: C. W Barth. Stedsbestemt og datert nede t.v.: Drøbak 24/6 81

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000