Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Kvinnefigur

Litografi
70x50
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas

Nummerert nede t.v.: 2/20.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering