Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kvinnefigur
Litografi
70x50
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas
Nummerert nede t.v.: 2/20.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi
70x50
Nummerert nede t.v.: 2/20.
Vurdering