Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kvinnehode
Litografi
37x35
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Nummerert nede t.v.: 12/20. Klippet i margen oppe og nede.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200
Litografi
37x35
Vurdering