Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kvinnehode

Litografi
37x35
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Nummerert nede t.v.: 12/20. Klippet i margen oppe og nede.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 200