Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Manessier, Alfred(1911-1993)

Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier

Nummerert nede t.h.: 154/175.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000 med forbehold