Marini, Marino(1901-1980)
Portrett av Thomas
Litografi
74x52
Signert nede t.h.: Marino
Nummerert nede t.v.: 37/200. "Ritratto di Thomas" (Guastalla L 53). Fra 1955.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000