Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Marini, Marino(1901-1980)
Portrett av Thomas

Litografi
74x52
Signert nede t.h.: Marino

Nummerert nede t.v.: 37/200. "Ritratto di Thomas" (Guastalla L 53). Fra 1955.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000