Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Markblomst 1980

Serigrafi med håndkolorering
45x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80.

Påtegnet med tittel nede t.h.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering