Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Fallende, svevende, stjerner

Litografi, lysmål
49x62
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 56/165. Fra 1976. Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk 1954-1990, kat.nr. 170.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000