Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Haalke, Hjalmar (1894-1964)
Guttemusikant med tuba 1953

Olje på lerret
70x50
Signert og datert nede t.v.: Hj. H 1953

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000