Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Guttemusikant med tuba 1953
Olje på lerret
70x50
Signert og datert nede t.v.: Hj. H 1953
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200
Olje på lerret
70x50
Vurdering
NOK 3 000–5 000