Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Vårkveld, Lillehammer 1951

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1951

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Kunstnernes Hus, Oslo 19..., kat.nr. 48.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 600