Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Schjøth, Claus Th. (1852-)
Fra Kavringstranden

Olje på lerret
36x65
Signert nede t.v.: Schjøth

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering