Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Schiertz, Franz Wilhelm (1813-1887)
Seilskip og losbåt ved Lindesnes 1844

Olje på lerret
37x53
Signert og datert nede t.h.: W. Schiertz. 1844.

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000