Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Nordgren, Axel Wilhelm (1828-1888)
Norsk fjordlandskap

Olje på lerret
73x132
Signert nede t.v.: A. Nordgren.

Svensk kunstner.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000