Nielssen, Johan(1835-1912)
Fiskevær i Nord-Norge 1885
Olje på mahognyplate
24x43
Signert og datert nede t.v.: Johan Nielsen 1885.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på mahognyplate
24x43
Vurdering