Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Nielssen, Johan (1835-1912)
Fiskevær i Nord-Norge 1885

Olje på mahognyplate
24x43
Signert og datert nede t.v.: Johan Nielsen 1885.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering