Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Gørbitz, Johan (1782-1853)
Innsjø med robåt

Olje på plate
33x42
Signert nede t.h.: J Gørbitz

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering