Gørbitz, Johan(1782-1853)
Innsjø med robåt
Olje på plate
33x42
Signert nede t.h.: J Gørbitz
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på plate
33x42
Signert nede t.h.: J Gørbitz
Vurdering