Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Skibbrudd 1894

Blandingsteknikk på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 94

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00