Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Skuter ved forreven kyst 1893

Blyant og lavering på papir, lysmål
20x42
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1893

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500