Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Skuter ved forreven kyst 1893

Blyant og lavering på papir, lysmål
20x42
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1893

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 18 500